KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14117456
nr 1411 7456
Nyoman Daging
(f. 1940), Indonesien
Oljemålning, Signerad Ubud, Bali. Olja på duk, 63x89 cm, yttermått inklusive ram: 83x110 cm
Nyoman Daging, Indonesisk konstnär född på Bali 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:40:14
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr